Курс на зростання. Підготовка до міжнародної виставки InterBuildExpo – 2017 (Оновлено, відео)

У Мінрегіоні відбулося засідання оргкомітету з підготовки міжнародної виставки «InterBuildExpo – 2017», яка має статус найбільшого будівельного форуму року. Виставка традиційно готується ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та Будівельною палатою України за сприяння Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ (проходить у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» на Нивках).

Оргкомітет очолили співголови: П.С. Шилюк — Президент Будівельної палати України, Герой України і Л.Р. Парцхаладзе — заступник міністра Мінрегіону.

Л.Р. Парцхаладзе у своєму виступі підкреслив важливість проведення будівельної виставки на високому організаційному рівні. Він висловив переконання у тому, що всі заходи за програмою цього форуму будуть змістовними і корисними як для його учасників, так і для гостей, відвідувачів. За словами заступника Міністра, необхідно залучити до виставки більш широке коло представників органів влади, а також бізнесу.

Одне з пріоритетних завдань будівельного блоку Мінрегіону – покращення бізнес-клімату та залучення нових інвестицій у будівництво

З інформацією про хід підготовки заходів виставки виступив Перший віце-президент Будівельної палати України С.Т. Сташевський. За його словами, проведення «InterBuildExpo – 2017», як найбільшої будівельної виставки року, має на меті продемонструвати потенціал будівельного комплексу країни, його спроможність застосовувати в роботі новітні технології і матеріали. На виставці будуть гідно представлені експозиції крупних будівельних компаній – членів Палати, сказав він.

С.Т. Сташевський повідомив, що Палата та її Секретаріат працює над підготовкою круглого столу на тему: «Поліпшення інвестиційного клімату – основа розвитку будівельного комплексу та економіки України в цілому». До виступу запрошені керівники провідних будівельних і проектних організацій, вчені, архітектори, представники місцевих органів влади, громадських організацій, дипломатичного корпусу.

Крім круглого столу передбачаються інші заходи: Міжнародні дні дизайну та архітектури; Конференція «Аналіз ринку нерухомості: Ненасичені сегменти, перспективи для виробників металоконструкцій»; Семінар «Мультиканальне просування будівельної компанії в інтернеті» тощо.

Також Будівельна палата разом з Міносвіти готує ділову розмову за участі директорів коледжів, представників крупних будівельних структур на тему: «Робітничі кадри для будівництва: проблеми і перспективи. Ярмарок вакансій».

Олег Коваль, генеральний директор ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» розповів про хід підготовки до міжнародної будівельної виставки «InterBuildExpo – 2017»: 

Про хід підготовки до міжнародної будівельної виставки «InterBuildExpo – 2017» доповів генеральний директор ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» О.П. Коваль. За його словами, у виставці візьмуть участь понад 600 організацій, які розміщуватимуть свої експозиції на площі 28 тис. кв.м. Він повідомив, що кількість експонентів уже перевищує минулорічний показник майже на 10%.

На засіданні оргкомітету виступили з пропозиціями: генеральний директор ХК ТОВ «Енергомонтажвентиляція» М.Ю. Іщенко, голова правління Асоціації ландшафтних архітекторів України В.В. Рябець, представник Міносвіти С.П. Коваленко та інші. Зокрема, йшлося про необхідність залучення до проведення заходів виставки студентської молоді з профільних навчальних закладів, також піднімалися питання щодо благоустрою та озеленення нових та історичних кварталів міської забудови.

У засіданні Оргкомітету взяли участь представники Київської міськдержадміністрації, громадських організацій, а також мас-медіа.Джерело: Build Portal
Текст: Будівельна палата України
Фото і відео: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

Записи созданы 267

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх