REHAU PRОJECT AWARDS 2016. Огляд нагородження переможців (+виступ оперної діви Олени Гребенюк)

 

24 лютого 2017 року  відділ Інженерних систем за підтримки Головного будівельного порталу України BUILD PORTAL  провів захід для проектантів REHAU Project Conference, який відбувся в «Шоколадному Будинку». В рамках заходу Максим Солоненко, директор з маркетингу та збуту, підвів підсумки 2016 року, розповів про маркетингові проекти та перспективи 2017 року, а також в святковій атмосфері вручив призи переможцям Всеукраїнського конкурсу проектантів REHAU Project Awards.

«Подібний конкурс ми проводили вперше, тому він був досить важким і для нас, і для потенційних учасників. Вибір переможців – це завжди найскладніша частина конкурсних проектів, оскільки потрібно обрати дійсно найкращих, проаналізувати всі сторони та прослідкувати, щоб проект відповідав всім критеріям. Я вважаю, що не дивлячись на певні складнощі в організаційному процесі конкурсу, все пройшло чудово. Наразі ми обговорюємо проект нового конкурсу; як тільки в нас буде детальна інформація, ми одразу повідомимо нашим проектантам про запуск», повідомив Максим Солоненко.


Максим Солоненко розповів про захід для проектантів REHAU Project Conference


Гран-Прі (поїздка на завод REHAU в 2017 році) в REHAU Project Awards за «Приватний об’єкт» отримала компанія «Екобудсистем», Юлія Берест, проект «ЗОЛОЧЕ». Перемогу в категорії «Житловий об’єкт» отримала компанія «Прождект Білдинг», Вадим Агарков, проект «Французький Квартал — 2»; «Інфраструктурний об’єкт» — компанія «Ароф», Світлана Парасочка, проект «кафе NIKAS»; «Об’єкт у сфері культури» — компанія «ОВК-Проект», Зоряна Камінська, проект «Бібліотека Українського Католицького Університету»; «Сільськогосподарський об’єкт» — компанія «ZORG BIOGAS», Василь Бабяк, проект «Біогазова установка в Ракітному».

Юлія Берест, проект «ЗОЛОЧЕ»                            Світлана Парасочка, проект «кафе NIKAS»

Зоряна Камінська, проект «Бібліотека Українського         Василь Бабяк, проект «Біогазова установка в Ракітному»
Католицького Університету»                                                                     


Вадим Агарков, проект «Французький Квартал — 2»

Ми вдячні партнерам нашого конкурсу: фамільній друкарні HUSS, журналам Commercial Property, AW Therm та «Идеи Вашего Дома», а також порталам Build Portal і Profi Dom.

В містичній атмосфері гостей привітали українська оперна діва Олена Гребенюк та соліст опери Георгій Нечаєв. Годинний концерт пролетів дуже швидко, адже спів Олени та Георгія просто зачарував гостей. На невеликий проміжок часу ми поринули в атмосферу «Нотр-Дам де Парі» та «Привида Опери». Неперевершені емоції, сльози на очах, аплодисменти…


Ексклюзивно для читачів Build Portal, виступ відомої оперної діви Олени Гребенюк


«Кожного разу ми намагаємося створити новий цікавий формат заходу для наших клієнтів; подарувати їм незабутні враження, надихнути та вразити їх. Саме тому ми вибрали загадкову локацію з цікавою історією та вирішили запросити Олену для виконання рок-опери», проінформувала Юлія Берге. 

Джерело: REHAU
Фото і відео: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

Записи созданы 267

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх